Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

9

Beschreibung:

Charles Caldwell Dobie: San Francisco a Pageant. E. H. Suydam illusztrációival. New York-London, 1936, D. Appleton-Century Company. Angol nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó lap hiányzik. A szerző, Charles Caldwell Dobie (1881-1943) és az illusztrátor, E. H. Suydam (1885-1940) által aláírt. / Charles Caldwell Dobie: San Francisco a Pageant. Illustrated by E. H. Suydam. New York-London, 1936, D. Appleton-Century Company. In English language. Half-linen-binding, little bit worn cover, the last page is missing. With the autograph signates of the writer, Charles Caldwell Dobie (1881-1943), and the illustrator E. H. Suydam (1885-1940.)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor