Juwelen Zahl der Lose: 9
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1945685
19000
31
60000
Jewellery
Ezüst (Ag.) medál tűszerelékkel és rozetta formájú lánccal, 22 db tükörsaton foglalatú gyémánttal, jelzés nélkül, összesen: 2 ct, bruttó:20 g 1945670
19001
31
Jewellery
cca 1890 Párizs, ezüst (Ag.) ovális szelence turbékoló galambpárral, préselt és poncolt, belül kopott tűzaranyozással, jelzett, 7,5×5,5 cm, nettó: 67 g / Paris, silver (Ag.) oval box, decorated with doves, with hallmark, net weight: 67 g 1948370
19002
31
26000
Jewellery
XIX. sz eleje: Temesvári ezüst könyvveretek. WM mesterjeggyel 145g. / Temesvar silver book ornaments. Hallmarked. 1945696
19003
31
28000
Jewellery
Ezüst (Ag.) szecessziós színházi táska, zárógombos, jelzett, jó állapotban, karlánccal,12,5×15,5 cm, nettó:148 g. 1943627
19004
31
280000
Jewellery
1945590
19005
31
60000
Jewellery
Ezüst (Ag.) talpas jardiniere, rokájos áttört életképpel, jelzett, eredeti hibátlan üvegbetéttel, nettó:271 g, m:19 cm, h:16,5 cm 1937298
19006
31
50000
Jewellery
1897 Im hazafias házfelügyelők egyesülete titkárának emlékül. Feliratozott, poncolt ezüst kupa, belül aranyozással 125 g m:16 cm 1948355
19007
31
100000
Jewellery
1945383
19008
31
90000
Jewellery
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF