Tétel

Katalognummer:

11731.
Beendet 31. Gross-Auktion
Judaica

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

1939 Magyar Izraelita Vallásfelekezet törvényes képviseleti szerveinek tiszteletteljes folyamodása a magyar országgyűlés felsőházához és képviselőházához ,,a zsidók közéleti és gazdasági korlátozásáról szóló 702. sz. törvényjavaslat tárgyában." Magyar Izraelita Vallásfelekezet nevében: Magyarországi Izraeliták Országos irodája, Magyarországi Autonom Orthodox Izraelita Hitfelekezet központi irodája, Status Quo Ante Szervezetű Izraelita Hitközségek Szövetsége. Bp., Pesti Lloyd-nyomda, az első lap szakadt, sérült, az utolsó lapon alsó szélein kisebb szakadásokkal, a többi lapon, középen, kisebb hajtás menti szakadásokkal, 14 sztl. lev.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván