Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1632064
15146
309
Books: Sports, Chess, Alpinism
Die XVI. Olympischen Spiele in Melbourne 1956. Offizielles Standardwerk des Nationalen Olympischen Komitees der Deutschen Demokratischen Republik. Berlin, 1958, SportVerlag. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./Linenbinding, in paper cover, in German language. 1338173
15147
309
Karfeld, Kurt Peter: Die Alpen in Farben. München, 1940, F. Bruckmann. Számos színes fényképpel. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1602435
15148
309
4600
1629582
15149
309
Dr. Mező, Ferenc: The modern olympic games. Bp., 1956, Pannonia. Kiadói egészvászon-kötés, angol nyelven. / Linen-binding, in English languages.
1538103
15150
309
3800
Misur Tamás: Nagy olasz futballkönyv I. Bp., 2000, Aréna. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1629997
15151
309
Földy Attila Rallye-varázs 2002. Bp., 2002, Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1537597
15152
309
Szászvári József: Rallye autózás. Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1537473
15153
309
Dávid Sándor: Michael Schumacher. Bp., é.n., Hungalibri. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1617331
15154
309
2200
Takács Andor: A sífutók edzése. Bp., 1952, Sport. Kiadói papírkötés.
1616716
15155
309
Koncz János, Galambos Péter, Kira Péter: Karate-sportkarate. Bp., 1984, Ifjúsági. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, kopottas borítóval.
1599328
15156
309
Böröczky József, Földy Attila, Szabó Endre, Baráz Miklós: Talmácsi és a 101 éves magyar motorsport. Bp.,2007, Duna Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1617438
15157
309
Magyar Sportkalauz. Szerk.: Perlai Rezső, Szamay György. Bp., 1983, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF