Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 44

Sport 2003. Szerk.: Gyárfás Tamás. Bp., 2003, MOB. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15134.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aranyolimpia. Atalanta '96. Szerk.: Harle Tamás et al. Bp., 1996, Mai Nap - Aréna 2000. Kartonált papírkötésben.
15135.

Rufpreis:
1 000 HUF

A magyar sport évkönyve 1992. Bp., 1992, Trio Budapest Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15136.

Rufpreis:
1 000 HUF

15137.

Rufpreis:
1 000 HUF

Radványi Benedek: 1984. A kettértört olimpia. Bp., 2014, Kék Európa Stúdió. Papírkötésben, jó állapotban.
15138.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel, sakk témában, 2 db:  A. Kotov: A sakkozó gondolkozásának titkai. Bp., 1977, Sport. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.   Sakk. Szerk.: Gáspár János, Mohácsi László. Verseny és játékszabályok. Bp., 1978, Sport. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15139.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ladányi Lóránt - 55 passziansz. A legérdekesebb egy- és kétszemélyes kártya-türelemjátékok gyüjteménye.  Bp., é. n. Lingua. 116 p., 2 sztl. lev. Papírborítással
15140.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes sport témájú könyvek, 7 db, főként Olimpiai témában (5 db):  M. I. Finley, H.W. Pleket: Az olimpiai játékok első ezer éve. Fordította: Szobotka Tibor. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.  Lukács László, Szepesi György: 112 A magyar olimpiai aranyérmek története. 1896-1980. Bp., 1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Keresztényi József: Az olimpiák története. Olümpiától Moszkváig. Bp., 1980, Gondolat. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Olimpiai kalauz sportbarátoknak, tévézőknek. Szerk.: Gyárfás Tamás. Bp., 1988, MOB. Kiadói papírkötés.  Citius, altius, fortius. Olimpia tegnap és holnap. Szerk.: Dr. Kertész István, Vad Dezső. Bp.,é.n., MOB. Kiadói kartonált papírkötés. A magyar sport kézikönyve. Szerk.: Sass Tibor, László István, Antal Zoltán. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Dr. Frenkl Róbert: A sport belülről. Bp., 1983, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés.
15141.

Rufpreis:
3 000 HUF

15142.

Rufpreis:
1 200 HUF

15143.

Rufpreis:
1 000 HUF

15144.

Rufpreis:
2 000 HUF

Christopher Hilton: Ayrton Senna. Az utolsó évek. Fordította Csajka Edit. Bp., é.n, Hunga-Print. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítósarkokkal.
15145.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF