Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 122

15084.

Rufpreis:
3 000 HUF

15085.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Karl Baedeker: Südbayern, Tirol, und Salzburg. Ober-, und Nieder-Österreich, Steiermark, Kärnten und Krain. Leipzig, 1908, Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, sérült gerinccel, és kötéssel, német nyelven./ Linen-binding, with damaged spine and binding, in German language.
15086.

Rufpreis:
1 600 HUF

15087.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Győri utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Győr, 1959, Győr-Sopron Megye Tanácsa Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15088.

Rufpreis:
800 HUF

Pusztuló műemlékeink nyomában. Szerk.: Ézsiás Anika, Szakály István. Bp., 1983, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
15089.

Rufpreis:
1 000 HUF

15090.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezerszínű Magyarország. Az illusztrációkat Muray Róbert, a fejléceket Gudics József, a fedőlapot Cselényi József rajzolta. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó, 429 p.+XXXII t. Az utazás az új Magyarországon második, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó kötéstábláról a papír részben leszakadt.
15091.

Rufpreis:
1 000 HUF

15092.

Rufpreis:
800 HUF

15093.

Rufpreis:
800 HUF

15094.

Rufpreis:
800 HUF

15095.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF