Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Illustrierter Führer durch Dalmatien. (Nebst Abbazia und Lussinpiccolo.) Längs der Küste von Albanien bis Korfu und nach den Ionischen Inseln. A. Hartleben's Illustrirter Führer Nr. 12. Wien-Pest-Leipzig, 1902, A. Hartleben's Verlag,XVI+176 p.+XI térképpel. Ötödik, teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Szövegközti fekete-fehér és egészoldalas fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, foltos borítóval, kissé foltos lapszélekkel, a hátsó szennylapon ceruzás bejegyzéssel, német nyelven.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb