15031.
Beendet 309. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Ambrus Zoltán: Budapesti mesék. Bp., 1908, Révai. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.