Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 22

15347.

Rufpreis:
1 000 HUF

15348.

Rufpreis:
5 000 HUF

15349.

Rufpreis:
4 000 HUF

15350.

Rufpreis:
4 000 HUF

15351.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

15352.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15353.

Rufpreis:
1 200 HUF

15354.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szolgálati szabályzat a Magyar Királyi Honvédség számára. II. rész. Harctéri szolgálat. Bp., 1915, Pallas. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
15355.

Rufpreis:
2 400 HUF
14

Charles Messenger: A háború évszázada. Fordította Cserna György. Pécs, 1995, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15356.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF