Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 22

Gróf Széchenyi-Wolkenstein Ernőné: A törpe gyümölcsfák ültetése és gondozása. Bp., 1930, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
15470.

Rufpreis:
5 000 HUF

Id. Mohácsy Mátyás, Maliga Pál, ifj. Mohácsy Mátyás: Az őszibarack. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15471.

Rufpreis:
1 000 HUF

15472.

Rufpreis:
2 400 HUF

A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel.
15473.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Receptkönyv. Üzemi vendéglátó konyhák részére. Szerk.: Moser István - Sipos László - Surnowszky Leó - Seemann Gizella. Bp., 1958, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
15474.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kacsor László: Bogrács és nyárs a vízparton. Cserkészek, horgászok, és természetkedvelők részére. Lakitelek, 1991, Antológia Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.
15475.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Oláh László: Szőlészek zsebkönyve. Bp., 1979, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15476.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes könyvtétel, 2 db:  Mohácsy Mátyás, Porpáczy Aladár: A szamóca, a málna és a szeder termesztése. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.  Nyári gyümölcsök termesztése. Szerk.: Dr. Kovács Sándor. Bp., 1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
15477.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15478.

Rufpreis:
800 HUF

Rápóti Jenő-Romváry Vilmos: Gyógyító növények. Bp., 1991, Medicina. Kiadói kartonált papírkötésben.
15479.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF