Gróf Széchenyi-Wolkenstein Ernőné: A törpe gyümölcsfák ültetése és gondozása. Bp., 1930, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.+ Váncza Sütőpor receptkönyv+Stella receptkönyv. Átkötött félvászon kötés, megviselt, rossz állapotban.
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel.
Kacsor László: Bogrács és nyárs a vízparton. Cserkészek, horgászok, és természetkedvelők részére. Lakitelek, 1991, Antológia Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Mohácsy Mátyás, Porpáczy Aladár: A szamóca, a málna és a szeder termesztése. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval. Nyári gyümölcsök termesztése. Szerk.: Dr. Kovács Sándor. Bp., 1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban.