Stich

Zahl der Lose: 61

cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Nagymaros. acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm
11036.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Brassó a délnyugati oldalról acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm
11037.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Visegrád Salamontorony. acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm
11038.

Rufpreis:
5 000 HUF

1867 Kovács Sebestény Endre (1814-1878) sebé, királyi tanácsos. Marastoini Jakab kőnyomatos portréja. Lithographic portrtait . 20x27 cm
11039.

Rufpreis:
5 000 HUF

1867 Bárczai Bárczay Albert (1818-1877) birtokos, Abaúj és Torna vármegyék, illetve Kassa főispánja., országgyűlési képviselő. Marastoini Jakab kőnyomatos portréja. Lithographic portrtait . 20x27 cm
11040.

Rufpreis:
5 000 HUF

1867 Radich Ákos (1835-1916). mérnök, országgyűlési képviselő. Marastoini Jakab kőnyomatos portréja. Lithographic portrtait . 20x27 cm
11041.

Rufpreis:
5 000 HUF

1867 Rudolph Philipp Franz Vivenot (1807-1884) osztrák orvos, sebész. Marastoini Jakab kőnyomatos portréja. Lithographic portrtait . 20x27 cm
11042.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1870 Hazatérő vásárosok. Litográfia. Adolf van der Venne festménye után metszette Marasztoni József, kis szakadással, üvegezett keretben, 32×46 cm
11043.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1850-1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Városliget Pesten, acélmetszet, jelzett, paszpartuban, foltos, 14×18 cm, teljes: 15x24 cm./ Városliget in Pest. Steel engraving in paspartu, 14×18 cm, full: 15x24 cm.
11044.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Eger délről acélmetszet. Szakadással  / steel-engraving page size: 16x26 cm
11045.

Rufpreis:
3 000 HUF

1839 Franciaország Ille-et-Vilaine megyéjének acélmetszetű térképe, valamint 11 acélmetszetű kép annak településeiről, kastélyairől,(Rennes, Fougéres, Chauteau de Fougéres, Chateau de St. Marc-sur-Couesnon, Site et Chateau de L' Ancien Marginy, Chateau de Fontaines, Ruines du Chateau de St.Aubin du Cormier, Chateau de Combourg,Saint-Malo, Le Solidor, Chateau de Vitré)  és egy acélmetszetű kép, és egy kép Madame de Sévigné (1626-1696) francia írónőről. Összesen 13 db. Panorama Pittoresque de la France. Paris, 1839, Firmin Didot. c. kiadványből. Egy illusztráció hiányzik, Rennes. Francia nyelven./   1839 Steel engraving map of Ille-et-Vilaine, department of France, and 11 steel engraving illustrations about the towns and castles of Ille-et-Vilaine (Rennes, Fougéres, Chauteau de Fougéres, Chateau de St. Marc-sur-Couesnon, Site et Chateau de L' Ancien Marginy, Chateau de Fontaines, Ruines du Chateau de St.Aubin du Cormier, Chateau de Combourg,Saint-Malo, Le Solidor, Chateau de Vitré), and a steel engraving illustrations about Madame de Sévigné(1626-1696)French writer. All: 13 pieces. In: Panorama Pittoresque de la France. Paris, 1839, Firmin Didot. One illustration lost, Rennes. In French Language.
11046.

Rufpreis:
5 000 HUF

11047.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF