cca 1845-1847 Joseph Scheda (1815-1888): Plan der Umgebung von Neapel. Nápoly és kornyékének, valamint Északnyugat Afrika térképe, litográfia. Wien, K. K. Militärisch Geographisches Institut, foltos, kis szakadásokkal, német nyelven, 45x55 cm./ cca 1845-1847 Joseph Scheda (1815-1888): Plan der Umgebung von Neapel. Map of surroundings of Naples, and Northwest Africa, lithography. Wien, K. K. Militärisch Geographisches Institut, spotty, with a little tears, in German language, 45x55 cm./
cca 1845-1847 Joseph Scheda (1815-1888): München és Berlin, és Észak Afrika térképe, litográfia. Wien, K. K. Militärisch Geographisches Institut, foltos, kis szakaadásokkal, német nyelven, 45x55 cm./ cca 1845-1847 Joseph Scheda (1815-1888): Map of München and Berlin, and North Africa, lithography. Wien, K. K. Militärisch Geographisches Institut, spotty, with a little tears, in German language, 45x55 cm./
cca 1949-1950 A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvények, nem teljes sorozat: 1-8. sz.: országos áttekintő térkép, salgótarjáni és miskolci debreceni, békéscsabai, szegedi és pestkörnyéki, pécsi, kaposvári és nagykanizsai., győri és szombathelyi vonalcsoportok, + 11-12. sz. egy másik kiadásból: pestkörnyéki vcs., Budapest, összesen 10 db, a postalogisztikai információk (postahivatalok, irányítási vonalcsoportok, postaigazgatósági kerületek, mozgóposták, jegyzékelőmenetek, stb.) mellett a főbb közigazgatási-tömegközlekedési adatok (határok, vasútvonalak, stb.) feltüntetésével, némelyikre rávezetve az 1950. évi megyerendezés utáni változások, különböző léptékben, jó állapotban
Prof. Dr. Rónai András: Atlas of Central Europe. Bp.,1993, Szent István-Társulat-Püski. Digitalis facismile kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven. A papír védőborító részben a műbőr-kötésre ragadt./Leatherette-binding,in paper cover, in English language.