Landkarten

Zahl der Lose: 82

cca 1845-1847 Joseph Scheda (1815-1888): Plan der Umgebung von Neapel. Nápoly és kornyékének, valamint Északnyugat Afrika térképe, litográfia. Wien,  K. K. Militärisch Geographisches Institut, foltos, kis szakadásokkal, német nyelven, 45x55 cm./ cca 1845-1847 Joseph Scheda (1815-1888): Plan der Umgebung von Neapel. Map of surroundings of Naples, and Northwest Africa, lithography. Wien, K. K. Militärisch Geographisches Institut, spotty, with a little tears, in German language, 45x55 cm./
12696.

Rufpreis:
4 000 HUF

12697.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1910 Dél Tirol katonai térkép / cca 1910 South Tirol military map 80x60 cm
12698.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1949-1950 A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvények, nem teljes sorozat: 1-8. sz.: országos áttekintő térkép, salgótarjáni és miskolci debreceni, békéscsabai, szegedi és pestkörnyéki, pécsi, kaposvári és nagykanizsai., győri és szombathelyi vonalcsoportok, + 11-12. sz. egy másik kiadásból: pestkörnyéki vcs., Budapest, összesen 10 db, a postalogisztikai információk (postahivatalok, irányítási vonalcsoportok, postaigazgatósági kerületek, mozgóposták, jegyzékelőmenetek, stb.) mellett a főbb közigazgatási-tömegközlekedési adatok (határok, vasútvonalak, stb.) feltüntetésével, némelyikre rávezetve az 1950. évi megyerendezés utáni változások, különböző léptékben, jó állapotban
12699.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1917 Stoits György: Világtérkép 100x70 cm
12700.

Rufpreis:
1 600 HUF

Prof. Dr. Rónai András: Atlas of Central Europe. Bp.,1993, Szent István-Társulat-Püski. Digitalis facismile kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven. A papír védőborító részben a műbőr-kötésre ragadt./Leatherette-binding,in paper cover, in English language.
12701.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-1940 4 db térképmelléklet az Új idők lexikonából: Afrika, Észak-Amerika, Ázsia, Dél-Amerika, 33×24,5 cm
12702.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1920-1930 A magyar és közép-európai vasutak hálózata, kétoldali térkép, sok reklámmal, szakadással, 69x46 cm
12703.

Rufpreis:
1 000 HUF

1878 Átnézeti térképe az Osztrák-Magyar Monarchia távírda hálózatának, K.k. Handelsministerium Wien, szakadt, 104x70 cm
12704.

Rufpreis:
12 000 HUF

Velhagen & Klasings Neuer Volks- und Familienatlas. Szerk.: Scobel, A[lbert]. Bielefeld - Leipzig, 1901, Verlag von Velagen & Klasing. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12705.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF