Maurice Croiset (1846-1935) francia hellenista, irodalmtudós sajét kézzel írt levele / Autograph written letter of Maurice Croiset French hellenist scholar.
François Marie Denis Georges-Picot (1870-1951) francia politikus, diplomata saját kézzel írt levele / Autograph letter of François Marie Denis Georges-Picot (1870-1951) French diplomat
Tony Georges Boussenot (1876-1974) francia politikus saját kézzel írt köszönő kártyája / 1918 Autograph written letter of Tony Georges Boussenot French politican
Vaszary János (1899-1963) Megálmodtalak c. film expozéjának kézirata végig magyar nyelven. Összesen 15 beírt oldalon / Autograph movie summary from Janos Vaszary in Hungarian
Devecska Ferenc belsőépítész, tanár részére adományozott oklevél az Orsz. Iparművészeti Társulat jubileuma alkalmából rendezett, Szép otthon - boldog élet c. kiállításon bemutatott munkájáért. Üvegezett keretben Hóman Bálint Vallás és közoktatásügyi miniszter saját kezű aláírásával. 44x63 cm
Vegyes papírrégiség tétel, kb. 80-100 db, közte okmányok, képeslapok, számlák, prospektusok, képeslapok, és sok más érdekes papírrégiség, érdekes átnézendő anyag