15563.
Beendet 307. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Reinke, [Friedrich Berthold]: Az emberboncolástan tanulókönyve. Bp., 1919, Universitas Könyvkiadó Társaság. Sérült gerincű félvászon kötésben.