Bücher: Militaria Zahl der Lose: 24
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1665870
15369
307
Books: Military
B.-Sántha Balázs: Háború. h.n., 2017, MPB Hungary. Kiadói papírkötés. 1663435
15370
307
Books: Military
Hedin, Sven: Egy harcban álló nemzet. Bp., 1915, Athenaeum. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban. 1537477
15371
307
Books: Military
1599510
15372
307
Books: Military
Wass Pál: Fegyver alatt. 1848-as honvédszázados naplója Bem erdélyi hadjáratáról. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Csetri Elek. Bp., 1998, Zrínyi Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1613349
15373
307
Books: Military
1599582
15374
307
Books: Military
1633002
15375
307
Books: Military
Földi Pál: A magyarok nyilai. Hadtörténet és honfoglalás az Árpád-házi királyok korából. Bp., é..n, Anno. Kiadói papírkötés. 1632999
15376
307
Books: Military
Földi Pál: A magyar királyi honvédség a második világháborúban. I. kötet. Bp., é.n, Anno. Kiadói papírkötés.
1604204
15377
307
Books: Military
1390389
15378
307
Books: Military
Brehm, Bruno: A háborúra fel kell készülni I-II. Bp., 1938, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 1659343
15379
307
Books: Military
Charles Messenger: A háború évszázada. Fordította Cserna György. Pécs, 1995, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1638617
15380
307
Books: Military
Kralik, Richard: Die Befreiungskriege 1813. Bécs, é. n., Gerlach & Wiedling. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF