Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. Fordította Halász Gyula.... https://www.darabanth.com/de/306-Fernauktion/306.0/Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~500017/Sven-Hedin-Belso-Azsia-kuszoben-1890-1891-Forditotta-Halasz-Gyula-Vilagjarok-Bp-e~II1542363
1542363
15996
306
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. Fordította Halász Gyula. Világjárók. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas borítóval, egy kijáró lappal, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.
: tánczos_gábor