DN "Franz Liszt" fém plakett. Szign.: F. Stias (63x72mm) T:2- patina, ... https://www.darabanth.com/de/305-Fernauktion/305.0/Numismatik/Weltweit-Gedenkmunzen-Plaketten~14/DN-Franz-Liszt-fem-plakett-Szign-F-Stias-63x72mm-T2-patina-hatoldalan-ragasztonyom~II1642330
1642330
31221
305
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numismatik
Beschreibung: DN "Franz Liszt" fém plakett. Szign.: F. Stias (63x72mm) T:2- patina, hátoldalán ragasztó(?)nyom
ND "Franz Liszt" metal plaque. Sign.: F. Stias (63x72mm) C:VF patina, glue(?)mark on backside
: ttg