1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany és ezüst fokozata aranyozott, illetve ezüstözött és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, az egyik szalagsávval, mindkettő tokban T:1- ezüstözés kopott