Juwelen Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1612100
19062
305
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc fél dolláros érmével (1972), jelzés nélkül, bruttó:41 g 1554084
19063
305
Jewellery
Ezüst(Ag) szecessziós kiöntő, jelzett, m: 6,5 cm, nettó: 86,2 g
1641002
19064
305
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) kínai filigrán kitűző rajta medál, jáde és korall kővel, jelzés nélkül, bruttó:19 g, 5×4 cm 1616126
19065
305
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű cirkónia kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3 g 1641795
19066
305
Jewellery
Ezüst (Ag.) női szipka, fém szerelékkel, jelzett, h: 7 cm, bruttó 4,23 g 1617080
19067
305
40000
Jewellery
Arany (Au.) 14 k gyűrű szintetikus rubin kővel, jelzett (szovjet), méret: 56, bruttó: 6 g
1617077
19068
305
36000
Jewellery
Arany (Au.) 14 k gyűrű korund kővel, jelzett (szovjet), méret: 63, bruttó: 5 g
1524537
19069
305
Jewellery
1630465
19070
305
Jewellery
Ezüst(Ag) triplaszemes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 16,8 g 1614566
19071
305
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán cigarettatárca, jelzett, 7,8x8,8 cm, nettó: 157,3 g 1630358
19072
305
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás köves függő, jelzett, 2,3x1,4 cm, bruttó: 2,6 g 1581567
19073
305
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) címeres medál, jelzés nélkül, 4,7x5 cm, nettó: 19,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF