Juwelen

Zahl der Lose: 154

Ezüst (Ag.) nyaklánc fél dolláros érmével (1972), jelzés nélkül, bruttó:41 g
19062.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Ezüst(Ag) szecessziós kiöntő, jelzett, m: 6,5 cm, nettó: 86,2 g
19063.

Rufpreis:
12 000 HUF

Aranyozott ezüst (Ag.) kínai filigrán kitűző rajta medál, jáde és korall kővel, jelzés nélkül, bruttó:19 g, 5×4 cm
19064.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) gyűrű cirkónia kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3 g
19065.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst (Ag.) női szipka, fém szerelékkel, jelzett, h: 7 cm, bruttó 4,23 g
19066.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19067.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Arany (Au.) 14 k  gyűrű korund kővel, jelzett (szovjet), méret: 63, bruttó: 5 g
19068.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

19069.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) triplaszemes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 16,8 g
19070.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) filigrán cigarettatárca, jelzett, 7,8x8,8 cm, nettó: 157,3 g
19071.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) meandermintás köves függő, jelzett, 2,3x1,4 cm, bruttó: 2,6 g
19072.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) címeres medál, jelzés nélkül, 4,7x5 cm, nettó: 19,6 g
19073.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF