Juwelen Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1586369
19038
305
Jewellery
Ezüst (Ag.) lovaspoló ütős kitűző, h:5 cm, nettó:2 g 1586372
19039
305
Jewellery
Ezüst (Ag.) evezőlapátos kitűző, h:5 cm, nettó:2 g 1643812
19040
305
Jewellery
Ezüst(Ag) púdertartó, jelzett, 7,5×5 cm, bruttó:84 g
1623732
19041
305
Jewellery
Ezüst(Ag) "H" függő, szintetikus kövekkel, jelzett, 2,5x1,3 cm, bruttó: 3 g 1623900
19042
305
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív "oxo" karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 22,5 cm
1623946
19043
305
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott walles karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 5,8 g 1623682
19044
305
Jewellery
1643798
19045
305
Jewellery
Ezüst(Ag) cigarettatárca, gravírozott monogrammal, jelzett, belül felirattal, 11x8 cm, nettó: 162 g
1643810
19046
305
Jewellery
Ezüst(Ag) art deco cigarettatárca, belül "Szakkerületi Sakkszövetség tiszteletdíja" felirattal, jelzett, mesterjeggyel, 10×8 cm, nettó: 89 g 1643805
19047
305
Jewellery
Ezüst(Ag) art deco cigarettatárca, bakelit gombbal, jelzett, mesterjeggyel (BJ), 11x8 cm, nettó: 150 g
1650301
19048
305
Jewellery
Arany (Au.) 8 K szívecskés gyerek gyűrű, jelzett, méret:44 nettó: 0,6 g 1650283
19049
305
Jewellery
Arany (Au.) 14 K fülbevaló szintetikus kővel, jelzett, bruttó: 1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF