Schütz Antal: Dogmatika. A katolikus hitigazságok rendszere. I-II. kötet (teljes) Második bővített kiadás. Budapest, 1937. Szent István-Társulat XX, 651 p.; VI, 735 p. Díszesen aranyozott gerincű, álbordás félvászon kötésben. A gerincen kisebb kopásokkal