15004.
Beendet 305. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 200 HUF
11,38 EUR, 13,13 USD
Richard Halliburton: Csodák könyve. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., é.n., Dante. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, három kijáró illusztrációval.