15749.
Beendet 305. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, 1931, Dante. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban