https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Judaica Zahl der Lose: 32
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1520582
15955
305
0
800
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Sanbar, Moshe: A leghosszabb évem. Bp., 1990, Ikva. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1521163
15956
305
0
800
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Hét évtized a hazai zsidóság életében. Szerk.: Lendvai L. Ferenc et al. 1-2. köt. Bp., 1990, MTA Filozófiai Intézet (Vallástudományi tanulmányok 4-5.). Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1557070
15957
305
0
1000
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Befogadók. Írások az antiszemitizmus ellen 1882-1993. Vál., bev.: Karsai László. Bp., 1993, Aura. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1557063
15958
305
0
800
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Kaul, F. K.: Az Eichmann-ügy. Bp., 1965, Kossuth. Vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1546954
15959
305
0
800
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Szenes Sándor: Befejezetlen múlt. Keresztények és zsidók, sorsok. Beszélgetések. Bp., 1986, Szikra Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1547987
15960
305
0
1600
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers. 1939-1945. Bp., 1945, Magyar Téka. 39 p. A címlap Gábor Éva munkája. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. Első kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1616245
15961
305
0
2000
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. VI. kötet. Szukoth ünnepre. Utolsó két nap. Bp., é.n., Steiner Árminné. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a hátsó kötéstábla szélén kis kopással, de egyébként szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1554962
15962
305
0
3800
Books: Judaica
Kunstobjekte & Papier
1
Hagada szabadságünnepünkre. Fordította és tárgyi magyarázatokkal ellátta: Flesch Ármin mohácsi főrabbi. (Galánta), 1914, (Első Galántai Könyvny. és Papírrak-tár. Neufeld Samu gyorssajtóin.) 99p. Korabeli félvászon kötésben, az eredeti címlap felhasználásával. Gerincén sérülés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse