Pauler Gyula: A magyar nemzet története Szent Istvánig. Bp., 1900, MTA... https://www.darabanth.com/de/305-Fernauktion/305.0/Bucher/Bucher-Geschichte~400004/Pauler-Gyula-A-magyar-nemzet-tortenete-Szent-Istvanig-Bp-1900-MTA-Kiadoi-aranyozott-gerinc~II1642269
1642269
15326
305
Books: History
Beschreibung: Pauler Gyula: A magyar nemzet története Szent Istvánig. Bp., 1900, MTA. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben.
: tánczos_gábor