https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 34
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1568821
15703
305
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, hiányzó gerincel, kijáró címoldallal, laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1465276
15704
305
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Simon Tibor: A magyarországi edényes flóra hatázorója. Bp., 2000, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1599680
15705
305
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Id. Mohácsy Mátyás, Maliga Pál, ifj. Mohácsy Mátyás: Az őszibarack. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1617302
15706
305
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács Teréz: Házi cukrászda. Nélkülözhetetlen kézikönyv a háztartásban. Számos ábrával és 300 vénynyel. Bp., 1989, Mehner. Kiadói papírkötés, reprint kiadás. 1599683
15707
305
0
2200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 2 db: Mohácsy Mátyás, Porpáczy Aladár: A szamóca, a málna és a szeder termesztése. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval. Nyári gyümölcsök termesztése. Szerk.: Dr. Kovács Sándor. Bp., 1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
1566565
15708
305
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Randé Jenő: Kóstolagató. Világhírű borok és ételek ínyenc párosítása. Bp., 2001, Axel Springer Kft. Kiadói papírkötés. 1599254
15709
305
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes gasztronómiai könyvek, 2 db: Halász Zoltán, Hemzeő Károly: Balatoni ízek. Bp., 1988, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Verő Juli, Jámbor Zsóka: Különleges ételek. Bp., 1986, Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 1539102
15710
305
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes gasztronómiai tétel, 5 db: 1977 HungaroHotels Gasztronómia. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 28 p.. Kiadói tűzött papírkötés. 1977 HungaroHotels Gasztronómia 1977./2. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 30 p. Kiadói tűzött papírkötés, kopottas borítóval. 1978 HungaroHotels Gasztronómia 1978./1. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 26 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé szakadt borítóval, a borító hátoldalán jegyzetekkel. 1980 Kalkulátorok kézikönyve. Összeállította: Koltai Lajosné. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 55 p. Kiadói papírkötés, viseltes, szakadozott borítóval. 1969 Számtáblázat a melegkonyhai ételadaok gyors és áttekinthető ellenőrzéséhez.
Das Lot is nicht erreichbar
1617339
15711
305
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Hevesy Iván: Fényképezés műfényen. Expoziciós táblázatokkal, és huszonhét vázlatrajzzal. HAFA 9-10. szám. Bp., é.n., Hatschek és Farkas (HAFA.) Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1503704
15712
305
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse