Fleischer Gyula: Magyarok a bécsi képzőművészeti akadémián. Bp., 1935,... https://www.darabanth.com/de/305-Fernauktion/305.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~400006/Fleischer-Gyula-Magyarok-a-becsi-kepzomuveszeti-akademian-Bp-1935-MTA-Felvaszon-kotC3~II1649285
1649285
15539
305
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Fleischer Gyula: Magyarok a bécsi képzőművészeti akadémián. Bp., 1935, MTA. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
: vörös_iván