Porzellan Zahl der Lose: 116
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1640452
11166
305
Herendi virág mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm, d:14,5 cm 1514616
11167
305
Herendi Viktória mintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×5 cm 1519400
11168
305
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15,5×8×4 cm 1647296
11169
305
Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11,5×7,5 cm 1647293
11170
305
Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×7 cm 1648349
11171
305
Herendi virág mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11,5 cm 1646992
11172
305
Herendi mézet cipelő maci, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Handpainted Herend porcelain bear
1647051
11173
305
4600
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, m:4 cm
1631066
11174
305
11000
Herendi "négy évszak" sorozatból csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában 1646832
11175
305
Herendi pipázó kacsa figura, kézzel festett, jelzett, farkán máz hibával, m:9 cm
1644418
11176
305
11000
Herendi csipkebogyó mintás süteményes készlet, kézzel festett, egyik tányéron hajszálrepedés, jelzett, d: 27,5 cm és 19 cm (6×) 1614740
11177
305
Herendi porcelán nyúlpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF