Francia kalandozás 1931. Szerk.: Temesi Győző. Bp., 1931, "Élet", 104 ... https://www.darabanth.com/de/305-Fernauktion/305.0/Andere-Sammelgebiete/Pfadfinder~300024/Francia-kalandozas-1931-Szerk-Temesi-Gyozo-Bp-1931-Elet-104-p-Kiadoi-papirkotes-~II1629292
1629292
13016
305
Scout
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: Francia kalandozás 1931. Szerk.: Temesi Győző. Bp., 1931, "Élet", 104 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
: ra