Drucksachen

Zahl der Lose: 284

1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 11x8 cm
13260.

Rufpreis:
1 400 HUF

1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 6x10 cm
13261.

Rufpreis:
1 400 HUF

13262.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1905 10 db sérült nyomat a szecessziós Dekorative Vorbilder különböző évfolyamaiból, közte több lithoval, kiadja: Julius Hoffmann, Stuttgart
13263.

Rufpreis:
3 000 HUF

1905 Újévi üdvözlőkártya hölgy képével és szalaggal  12x8 cm
13264.

Rufpreis:
1 000 HUF

13265.

Rufpreis:
3 000 HUF

13266.

Rufpreis:
800 HUF

1906 Budapest, Zugliget és környéke. Útmutató 40 képpel (turistatérkép hiányzik). Írta Eperjessy István. 63 p. restaurált, 12×17 cm
13267.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1908-1958 Vegyes papírrégiség tétel, összesen 20 db, köztük, képeslap, váltó, névjegykártya, ex libris, reklám nyomtatványok
13268.

Rufpreis:
2 000 HUF

13269.

Rufpreis:
2 400 HUF

1908 K.né Margitay Maris: Mintarajzok K.-né Margitay Maris francia szabászati tankönyvéhez. Bp., 1908, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Hatodik, javított és bővített kiadás. Kiadói szecessziós papírkötés. Jó állapotban.
13270.

Rufpreis:
1 600 HUF

1908 K.né Margitay Maris: Mintarajzok. Az angol szabászati tankönyvhöz. Bp., 1908, Stephaneum Nyomda Rt. Hatodik, javított kiadás. Kiadói szecessziós papírkötés. Jó állapotban.
13271.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF