Drucksachen Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1565957
13260
305
Printed Materials
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 11x8 cm
1565953
13261
305
Printed Materials
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 6x10 cm
1640608
13262
305
Printed Materials
1633671
13263
305
Printed Materials
cca 1905 10 db sérült nyomat a szecessziós Dekorative Vorbilder különböző évfolyamaiból, közte több lithoval, kiadja: Julius Hoffmann, Stuttgart
1565975
13264
305
Printed Materials
1905 Újévi üdvözlőkártya hölgy képével és szalaggal 12x8 cm
1573086
13265
305
Printed Materials
1526015
13266
305
Printed Materials
1420489
13267
305
Printed Materials
1906 Budapest, Zugliget és környéke. Útmutató 40 képpel (turistatérkép hiányzik). Írta Eperjessy István. 63 p. restaurált, 12×17 cm
1649076
13268
305
Printed Materials
cca 1908-1958 Vegyes papírrégiség tétel, összesen 20 db, köztük, képeslap, váltó, névjegykártya, ex libris, reklám nyomtatványok 1403326
13269
305
Printed Materials
1908 Nemzeti vagy Hazai Kalendárium: Trattner-féle megbövitett közhasznu Nemzeti vagy Hazai Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, protestánsok, ó-hitűek, és zsidók számára. Kilenczvennegyedik évfolyam. Budapest, 1908, Rózsa Kálmán és neje. Kiadói kopottas, foltos félvászon kötés, korabeli reklámokkal. 1612784
13270
305
Printed Materials
1908 K.né Margitay Maris: Mintarajzok K.-né Margitay Maris francia szabászati tankönyvéhez. Bp., 1908, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Hatodik, javított és bővített kiadás. Kiadói szecessziós papírkötés. Jó állapotban.
1612783
13271
305
Printed Materials
1908 K.né Margitay Maris: Mintarajzok. Az angol szabászati tankönyvhöz. Bp., 1908, Stephaneum Nyomda Rt. Hatodik, javított kiadás. Kiadói szecessziós papírkötés. Jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF