Drucksachen

Zahl der Lose: 284

1891 J.R. Wehle akvarellje, a Das Jawort a Gartenlaube mellékleteként, 23x36 cm
13236.

Rufpreis:
2 400 HUF

1896 A pozsonyi középiskolák által a millennium emlékére rendezett ünnepségek műsora, Pozsony fametszetű látképével, jó állapotban, 8p
13237.

Rufpreis:
8 000 HUF

1897 A Budapesti Napló Karácsonyi Albuma 1897. A huszadik század asszonya./ifj. Ábrányi Kornél: Iván/ A Budapesti Napló története. Bp., Pátria-ny., 81+6 p. Papírkötésben, sérült, javított gerinccel, de belül jó állapotban.
13238.

Rufpreis:
3 000 HUF

13239.

Rufpreis:
8 000 HUF

1898 Kossuth Lajos 1849-ben a szabadságharc bukásakor írt végrendeletének facsimile másolata.
13240.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

1899 Borsszem Jankó három száma, 1899. Január 1.,8.,15., XXXII. évf. 1621. (1.) szám, 1622. (2.) szám, 1623. (3.) szám, egybekötve.
13241.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900 Schlicht pipereszappan liográf reklámkártya 7 db német városok és a Chicagói világkiállítás épületeinek képével. Mind jó állapotban  / Soap collecting cards. Litho images of German and American cities. 12x8 cm
13242.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card
13243.

Rufpreis:
3 000 HUF

13244.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13245.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1900 15 db, többségében litho szentkép
13246.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900-1910 Bruges, Városháza, feliratozva, 13,8x20 cm
13247.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF