Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF

Beschreibung:

Kultura és Tudomány 6 kötete: Durkheim: A szociológia módszere. Fordította: Dr. Balla Antal. Benedetto Croce: Az aesthetika alapelemei. Fordította Farkas Zoltán. Schopenhauer Arthur: Schopenhauer Kantról. Kant filozófiájának bírálata. Fordította és jegyzetekkel ellátta: Dr. Mikes Lajos. Rodin beszélgetései a művészetről. Összegyűjtötte: Paul Gsell. Fordította Farkas Zoltán. Philosophiai szótár. Szerk.: Enyvvári Jenő. Rousseau: Egy magános sétáló álmodozásai. Fordította Rácz Lajos. Bp., 1914-1920, Franklin. Kiadói félvászon és egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor