Kultura és Tudomány 6 kötete:
Durkheim: A szociológia módszere. Fordította: Dr. Balla Antal.
Benedetto Croce: Az aesthetika alapelemei. Fordította Farkas Zoltán.
Schopenhauer Arthur: Schopenhauer Kantról. Kant filozófiájának bírálata. Fordította és jegyzetekkel ellátta: Dr. Mikes Lajos.
Rodin beszélgetései a művészetről. Összegyűjtötte: Paul Gsell. Fordította Farkas Zoltán.
Philosophiai szótár. Szerk.: Enyvvári Jenő.
Rousseau: Egy magános sétáló álmodozásai. Fordította Rácz Lajos.
Bp., 1914-1920, Franklin. Kiadói félvászon és egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.