15017.
Beendet 304. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 600 HUF
12,47 EUR, 14,38 USD
Ugró Gyula: Újpest 1831-1930. Bp., 1932, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.