15104.
Beendet 304. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
Karl Baedeker: Mittelitalien und Rom. Leipzig, 1927, Karl Baedeker. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, számos egészoldalas és kihajtható térképpel, továbbá számos tervrajzzal, alaprajzzal, és tátképpel, valamint a császárokat és a pápákat tartalmazó táblával. Jó állapotban.