Gyulai Ferenc: Fényképészmester könyve. Bp., 1962, Táncsics Könyvkiadó... https://www.darabanth.com/de/304-Fernauktion/304.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~100006/Gyulai-Ferenc-Fenykepeszmester-konyve-Bp-1962-Tancsics-Konyvkiado-Szakadozott-papir-vC3~II1418066
1418066
15444
304
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Gyulai Ferenc: Fényképészmester könyve. Bp., 1962, Táncsics Könyvkiadó. Szakadozott papír védőborítóval, kicsit kopott félvászon kiadásban, egyébként jó állapotban.
: vörös_iván