Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 20
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1566565
15512
303
Books: Gastronomy and Gardening
Dr. Randé Jenő: Kóstolagató. Világhírű borok és ételek ínyenc párosítása. Bp., 2001, Axel Springer Kft. Kiadói papírkötés.
1574981
15513
303
Móra Ferencné szakácskönyve. Budapest, 1947, Révai. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült kötéssel. 1599254
15514
303
Vegyes gasztronómiai könyvek, 2 db: Halász Zoltán, Hemzeő Károly: Balatoni ízek. Bp., 1988, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Verő Juli, Jámbor Zsóka: Különleges ételek. Bp., 1986, Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1539102
15515
303
Vegyes gasztronómiai tétel, 5 db: 1977 HungaroHotels Gasztronómia. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 28 p.. Kiadói tűzött papírkötés. 1977 HungaroHotels Gasztronómia 1977./2. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 30 p. Kiadói tűzött papírkötés, kopottas borítóval. 1978 HungaroHotels Gasztronómia 1978./1. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 26 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé szakadt borítóval, a borító hátoldalán jegyzetekkel. 1980 Kalkulátorok kézikönyve. Összeállította: Koltai Lajosné. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 55 p. Kiadói papírkötés, viseltes, szakadozott borítóval. 1969 Számtáblázat a melegkonyhai ételadaok gyors és áttekinthető ellenőrzéséhez.
1503704
15516
303
1603796
15517
303
Dr. Török Sándor: Magyar borkultúra. Bp., 1995, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1631292
15518
303
N. Nagyváthy János: Magyar házi gazdaasszony. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, műanyag védőfóliában.
1632662
15519
303
Rudnay János: A kávé. A kávé és a kávéházak története, italkészítés, receptek, orvosi tanácsok. Bp.,1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF