Antik Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1629068
11045
303
Antique
Ezüst(Ag) nyelű kés, 2 db, jelzett, h: 25 cm, bruttó: 189,6 g 1629160
11046
303
Antique
Elefántos és szarvasos csont levélbontó 14,18 cm / letter openers 1607957
11047
303
Antique
Címeres fém pecsétnyomó, 3,5×2 cm 1624657
11048
303
Antique
Nőalakos szecessziós stílusú bronz pecsétnyomó 9 cm / Seal maker 1629147
11049
303
Antique
Ékszeres, cigarettás, szelence. aranyozott alpakka dombor díszítéssel 7x4
1629074
11050
303
3800
Antique
Ezüst(Ag) nyelű cukor(?)fogó, jelzett, h: 15,5 cm, bruttó: 41,7 g 1617742
11051
303
Antique
Kínai réz lakat véset madár motívummal, működik, h:17 cm 1629233
11052
303
50000
Antique
Sárkányos bronz tartók (2 db) petróleumlámpával, egyik lámpatartó sérült, hiányos, m: 34 cm (kaspó nélkül)
1629140
11053
303
Antique
XIX. sz: Ezüstözött alpakka gyetyatartó leveles díszítéssel / Candle holder. Alpacca 21 cm 1629137
11054
303
Antique
XIX. századi, madár díszítéses ón teakiöntő. Kis horpadásokkal 23 cm
1618739
11055
303
Antique
1912 Füles tálca "Prosit" felirattal, festett pirogravír üveg lap borítással, kis repedéssel, 56×39 cm
1566243
11056
303
50000
Antique
Anton Schreiner's Söhne KG ón fedeles kancsó (Kaiserkanne), gazdagon díszített, jelzett, jó állapotban, m:54 cm, kb 3,3 l / Anton Schreiner's Söhne KG, richly ornated tin jug, with hallmark, in good condition, h: 54 cm, cca 3,3 l
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF