Tétel

Rufpreis:

30 000 HUF

46

Beschreibung:

Orosz Birodalom / Buharai Kánság ~1880-1910. "Buharai Nemesi Rend" jelzett, zománcozott, aranyozott Ag (?) kitüntetés eredeti tokban. A kitüntetésnek nyolc osztálya van, ez a példány az első hat osztály valamelyikének egyik darabja. (42,68g/0.956(?)/74mm) T:2 aranyozás kopott Russian Empire / Emirate of Bukhara ~1880-1910. "Order of Noble Bukhara" hallmarked, enamelled, gilt Ag (?) decoration in original case. The decoration has eight classes, this piece is from the first six classes. (42,68g/0.956(?)/74mm) C:XF worn gilding

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg