Dr. Gustave Le Bon: A tömegek lélektana. Fordította Balla Antal. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, a hátsó előzéklap hiányzik, ex libris-szel.