Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötés, az elülső védőlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, az elülső előzéklap foltos, fekete-fehér fotókkal, festett lapélekkel.
XII. Pius élete és válogatott beszédei Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp.-Esztergom, 1943, Magyar Jövő. 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Kiadói, aranyozott, dombornyomott, címeres félvászonkötésben. A gerinc kissé kopottas, az utolsó néhány lapon ázásnyom.
Gerencsér István: A filozófus Pázmány. Palaestra Calasanctiana. Bp., 1937, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, de egyébként jó állapotban.
K. Török Mihály Miklós - A magyar egyházpolitikai harc története (Szent István Könyvek 108.) Bp., 1933, Szent István-Társulat. 102 p. Kiadói papírborítóban.
Vogl Máté: Szentek élete. II. rész. Bp., 1909, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel, foltos hátsó kötéstáblával.
Szalay Imre: Magyar egyházi beszédek' gyűjteménye VI. Pest, 1843, Esztergami K. Beidel József kiadása. Korabeli, gerincén sérült-hiányos félbőrkötésben. Korábbi tulajdonosi pecséttel.
F. W. Foerster: Élet és jellem. Fordította Schütz Antal. Bp., 1920, Szociális Missió Társulat. Harmadik, magyar kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel.
Ave Maria. Több mint 75 nemzet Madonna-ábrázolásai. Az Üdvözlégy imája 70 nyelven. Bp., 2015, Etalon Film Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.