Catalogus Bibliothecae Joannis Cardinalis Simor. Principis-primatis Regni Hungariae Archi-episcopi Strigoniensis. Secundum cognomina auctorum descriptus. Strigonii (Esztergom), 1887, Buzárovits Gusztáv., 1590 p. Papírkötés, megviselt állapotban, borító nélkül, egy-két lapon lapszéli folttal, 1590 oldal szakadt viseltes.
Dr. Mihályfi Ákos: Az igehirdetés. Egyetemi előadások a lelkipásztorkodástan köréből. Bp., 1927, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Szép állapotban.
Mihályfi Ákos beszédei I-II. Az ünnepnapok és egyházi beszédek tetemesen bővített új kiadása. I. kötet: Egyházi beszédek. II. kötet: Társadalmi beszédek. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Szép állapotban.
Szellemi kincstár. Szerk.: Ihász Gilbert. 1-5. köt. [Bp.], é. n., Havi Füzetek Kiadóhivatala. Kopott, díszes vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
Prohászka Ottokár: Soliloquia I. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái. Bp., (1929), Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, szakad borítóval, részben felvágatlan lapokkal.
Nagyböjti kalauz Krisztus kínszenvedésének és halálának negyvennapi megszentelésére, a nagyhéti ajtatossággal együtt. Szerk: Tarkányi Béla. Bp., 1866, Heckenast, VIII+312 p.+4 t. Korabeli aranyozott kissé kopottas egészbőr-kötésben, sérült, hiányos rézkapoccsal, kopottas aranyozott lapélekkel, foltos lapokkal.
Csáky Károly Emmanuel gróf váczi megyés püspök. 1900-1910. Vác, 1911, Pestvidéki Nyomda. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötéssel, a borítója foltos, a gerince kissé sérült, a lapok kissé foltosak.
Lévay Mihály (szerk.): A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái. Budapest, [1934], Franklin-Társulat. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.
D. Dr. August Doner: Die Metaphysik des Christentums. Stuttgart, é.n. (1913), Verlag Von W. Spemann. Átkötött félvászon-kötés, kissé viseltes gerinccel, javított címlappal, de egyébként jó állapotban, német nyelven. Prof. Dr. Budai Gergely névbélyegzőjével. /Half-linen-binding, with a spotty spine, with repaired frontpage, in German language.
Jámbor Lajos: Égi cél felé. I. kötet. Vallásos és egyéb költemények. A magyar nép és ifjúság számára. Debrecen, é.n.(1912), Hegedüs és Sándor Könyvkiadóhivatala, 77+1 p. Geiger Richárd (1870-1945) egészoldalas, és szövegközti illusztrációival. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-féle kötés, a borító kissé kopottas, a 7/8. oldalnál a lap sérült, szakadt, de egyébként jó állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.