15044.
Beendet 302. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Nouveau Guide Pratique Artistique de Genes et ses environs. Genova, 1921, A. Peloso. Kiadói egészvászon kötés, kopottas gerinccel. Genova útikönyv, fekete-fehér fotókkal és egy kihajtható térképpel illusztrálva, francia nyelven. / Linen-binding, in french language.