Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Dr. F. Förster: Touristenführer in Wien's Umgebungen. Wien, 1871, Beck'sche Universitäts-Buchhandlung (Alfred Hölder), 110 p. Kiadói félvászon-kötés, foltos-kopottas borítóval, foltos lapokkal, térkép nélkül, német nyelven./ Half-linen-binding, with worn and spotty cover, with spotty pages, without map, in German language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_emese