15137.
Beendet 302. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 209+1 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas, foltos borítóval,de belül jó állapotban, fekete-fehér fotókkal.