Patera, Herbert V.: Unter Österreichs Fahnen. Ein Buch vom österreichischen Soldaten. Graz-Wien-Köln, 1960, Verlag Styria. Egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban / linen binding, illustrated, good condition
Máté Endre: Szeptember katonája (Żołnierz września). Niżałowski Ernő hadnagy visszaemlékezései történelmi háttérrel. Bp., 2009, Budai Hi. Top Kft. Készült 700 példányban! Papírkötésben, jó állapotban.
A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20. Első és második rész. Hogyan következett el 1944. március 19.? Mi történt Berchtesgadenben? A budapesti események a Szótjay kormány kinevezéséig. Bp., 1945, Gábor Áron Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, a könyvtest kijár a borítóból, de maga a füzet jó állapotban.
Luftflotten. Sonderheft Militärwissenschaftl. und Techn. Mitteilungen. Wien. 1928. 752p. + 1 t (a többi 4 hiányzik) Papírkötésben / 1 table is present from 5
Ignaz Kankoffer: Ruhmeshalle der k. k. österreichischen Armee, Wien, 1864, Karl Gorischef Buchhandlung. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban. Töredék 312. oldalig / Linen binding. Fragmentary.
5 db különféle katonai témájú könyv: Berezskov, V. M.: Az ENSZ bölcsőjénél (Bp., 1976); Bogusz, Jan: Katonai didaktika (Bp., 1974); Hackmann - Lenihan: Az igazság ára; A budapesti gázművek száz esztendeje; Pintér István: Rendnek muszáj lenni... (Bp., 1973); Konyev, I. Sz.: Egy frontparancsnok feljegyzései 1943-1944 (Bp., 1983); Styemenko, Sz. M.: A vezérkar a háború éveiben (Bp., 1975). Kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban.
Vegyes második világháborús témájú könyvek: Földi Pál: A német titkosszolgálat a második világháborúban. Bp., é.n., Laude Kiadó. Kiadói papírkötés. Melchior Wankowicz: A monte cassinó-i csata. Fordította: Kovács István. Népszerű történelem. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.