A világháború képes krónikája I-III.+VI-IX. kötet. (A IV., V. kötet hiányzik.) Bp., 1914-1916, Révai, Pallas Rt.-ny. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az I-II. kötetek megviselt állapotban, sérültek, a kötésük szétvált, az I. kötet borítója elvált a könyvtesttől, a III. kötet kissé viseltes állapotban, kissé sérült kötéssel, egy illusztráció kijár, IX. kötet foltos.
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen IV. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, a sarkainál kis ütődéssel.
A kis hadvezér. Összeállította Sztrókay Kálmán. Bp., (1940), Rózsavölgyi és Társa. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső kötéstáblát az átkötéskor részben felhasználták.
A Nagy Háború írásban és képben. Második rész: A Nyugati harctér I. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen I. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.
Bona Gábor könyvei, 2 db: Kossuth Lajos kapitányai. Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Budapest, 1983, Zrínyi Katonai kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Justrow, Karl: Korszerű háború. A műszaki hadviselés és harceszközei. Átdolgozta: Nemes Suhay Imre. Bp. (1939.) Singer és Wolfner. 227 l. A borító Fenyves Sándor munkája. Egészvászon kötésben, papír védőborító nélkül