Porzellan Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1623876
11087
302
Virágmintás porcelán kis kaspó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7 cm
1623887
11088
302
Kőszáli kecske, fajansz, kézzel festet, jelzett, kis lepattanással, m: 16 cm
1623943
11089
302
3200
Nymolle Bjoern Wiinblad tervezte porcelán falidísz, d: 15 cm
1624730
11090
302
Fakiolas jelzéssel ellátott görög porcelán váza kézzel aranyozva 24K arannyal / Handgolded chinaware vase 17 cm 1624827
11091
302
Jelzett görög porcelán tányér, 24K arannyal aranyozva, / Greek chinaware plate d:25 cm 1624824
11092
302
Jelzett görög porcelán tányér, 24K arannyal aranyozva, részben kézzel festve / Handgolded chinaware plate d:27 cm 1624815
11093
302
Kézzel festett, jelzett, áttört kolozsvéri porcelán tál. Hibátlan d:24 cm 1625562
11094
302
3 db német porcelán figura rokokó stílusban. Jelzettek. 1625891
11095
302
XX. sz. eleje: Rókavadászatot vadászjelenetet ábrázoló porcelán kulacs, levonóképes, részben kézzel festett. A kupakon kis lepattanás / Hunter scene porcelain jack. Small damage on the lid 25 cm 1210990
11096
302
"Boldog új esztendőt kívánnak a kereskedelmi igazgatóság munkatársai 1996" feliratú, nagyméretű Hollóházi porcelán egyedi tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 31 cm
1623615
11097
302
Lomonosov porcelán Misa moszkvai olimpia kabalafigura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1627093
11098
302
Jelzett kínai váza, részben kézzel festett, foltos, m: 31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF