Porzellan Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1620768
11050
302
Herendi Apponyi mintás leveses csésze + alj (4 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan 1268720
11051
302
28000
Herendi Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:33 cm 1624262
11052
302
6 db Herendi virágmintás tányér, kézzel festettek, jelzettek (koronás), apró kopásokkal, d: 19 cm 1627095
11053
302
Herendi virágmintás talpas tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 1623470
11054
302
Herendi Viktória mintás hamutálka, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, 11,5×7,5 cm 1621702
11056
302
26000
Zsolnay bambusz mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
1627083
11057
302
Zsolnay eozin mázas akt óriáskagylóval, jelzett, apró mázkopással, m: 12 cm 1624462
11058
302
1627085
11059
302
Zsolnay szívecskés tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11,5×8,5 cm
1626276
11060
302
Zsolnay hiányos virágmintás porcelán teás készlet, matricás, jelzett, kopott, az egyik csészén lepattanással, összesen: 7 db, m: 6 cm, 9 cm,11 cm, 16 cm.
1626221
11061
302
14000
6 db Zsolnay süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, d: 19 cm 1591504
11062
302
Hollóházi retró lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF