Lénárd Lévi Róbert (1879-1936): Alpesi napsütés, litográfia, papír, je... https://www.darabanth.com/de/302-Fernauktion/302.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Lenard-Levi-Robert-1879-1936-Alpesi-napsutes-litografia-papir-jelzett-34C39723-cm~II1577723
1577723
10146
302
3200
Beschreibung: Lénárd Lévi Róbert (1879-1936): Alpesi napsütés, litográfia, papír, jelzett, 34×23 cm
: vörös_iván