Antik Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1587188
11242
302
Antique
Neobarokk toalett tükör, aranyozott öntött vas, kopott, támasztó kar hiányzik, pótolt tükörrel, 41×27 cm
1581960
11243
302
Antique
Régi komplett bakelit táblajáték eredeti fa dobozában .Hiánytalan, komplett. / Vintage wood and bakelit board game in original box
1627081
11244
302
Antique
Ezüst(Ag) talpas kínáló, hibátlan, jelzett, m: 23,5 cm, d: 15,5 cm 1627078
11245
302
Antique
Oroszlános réz asztaldísz(névjegykártyatartó), márvány talapzaton, 31x30x15 cm 1627080
11246
302
Antique
Ezüst(Ag) talpas kínáló, hibátlan, jelzett, m: 12 cm, d: 15,5 cm 1625905
11247
302
Antique
1864 faragott fa borotvatartó / razor holder. Carved wood. 25 cm 1565694
11248
302
Antique
Intarziás biedermeier fa doboz, kulcs nélkül, kis hibákkal, m:14,5 cm, 27,5×18,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF